Բացեք ձեր ներուժը "Ampere"-ում
"Ampere" - ուղի դեպի նոր ապագա, որտեղ կարող եք գտնել ձեր մասնագիտությունը, որը արդիական է այսօր։
Գաղափարը
"Ampere-ը`" կրթության նախագծերի արհեստանոց է, որտեղ բոլորը, կարող են ծանոթանալ և սովորել անօդաչու ավիացիայի ոլորտին։ Մենք ձգտում ենք ստեղծել մի մթնոլորտ, որտեղ ողջունվում և խրախուսվում են անօդաչու թռչող սարքերի ոլորտում նորարարական գաղափարները: Մեզ մոտ բոլորը կգտնեն աջակցություն, անհրաժեշտ ռեսուրսներ և փորձագիտական աջակցություն՝ իրենց հավակնոտ ծրագրերն իրականացնելու համար։ Մենք հավատում ենք, որ մեր համայնքը կդառնա ոգեշնչման աղբյուր և հնարավորություն բոլորի համար, ովքեր կձգտեն ներդրումն ունենալ երկրի զարգացման գործում և իրականություն դարձնել իրենց ամենավառ գաղափարները:
Արդիականությունը
Անօդաչու ավիացիան ապագայի արդյունաբերությունն է, որը պահանջարկ ունի տարբեր ոլորտներում, ներառյալ առևտուրը, պաշտպանությունը և գիտությունը: Այն առաջարկում է ծախսերի խնայողություն և արդյունավետության բարձրացում ինքնավարության և վտանգավոր միջավայրում աշխատելու հնարավորության շնորհիվ: Ոլորտը նաև խթանում է նոր տեխնոլոգիաների և նորարարությունների զարգացումը, ինչը կարևոր է դարձնում այն ապագա առաջընթացի համար: